Pravidlá vrátenia peňazí

Máme 30-dňovú politiku vrátenia, čo znamená, že máte 30 dní od prijatia svojej položky na požiadanie o vrátenie. 

Aby bola položka oprávnená na vrátenie, musí byť v rovnakom stave, v akom ste ju dostali, neopotrebovanú alebo nepoužívanú, so štítkami a v pôvodnom balení. Budete tiež potrebovať potvrdenie alebo doklad o kúpe. 

Ak chcete zahájiť vrátenie tovaru, môžete nás kontaktovať na čísle info@soulshinestore.co.uk Ak bude váš vrátený tovar prijatý, zašleme vám štítok so spätným zaslaním a pokyny, ako a kam poslať váš balík. Položky zaslané späť bez predchádzajúcej žiadosti o vrátenie nebudú akceptované. 

V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa vrátenia tovaru nás môžete kedykoľvek kontaktovať na čísle info@soulshinestore.co.uk


Škody a problémy 
Pri príjme prosím skontrolujte svoju objednávku a ak je položka chybná, poškodená alebo dostanete nesprávnu položku, okamžite nás kontaktujte, aby sme mohli problém vyhodnotiť a napraviť.


Výnimky / nevratné položky 
Určité typy položiek nie je možné vrátiť, ako napríklad rýchlo sa kaziaci tovar (napríklad potraviny, kvety alebo rastliny), výrobky na mieru (napríklad špeciálne objednávky alebo predmety prispôsobené na mieru) a výrobky osobnej starostlivosti (napríklad kozmetické výrobky). Neakceptujeme ani vrátenie nebezpečných materiálov, horľavých kvapalín alebo plynov. Ak máte otázky alebo obavy týkajúce sa vašej konkrétnej položky, kontaktujte nás. 

Bohužiaľ nemôžeme akceptovať vrátenie tovaru alebo darčekových kariet.


Výmeny 
Najrýchlejším spôsobom, ako zabezpečiť, že dostanete to, čo chcete, je vrátenie tovaru, ktorý máte, a keď bude vrátenie akceptované, urobte pre novú položku samostatný nákup.


Vrátenie peňazí 
Keď dostaneme a skontrolujeme váš návrat, budeme vás informovať a dáme vám vedieť, či bola refundácia schválená alebo nie. Po schválení vám bude automaticky vrátená platba podľa vášho pôvodného spôsobu platby. Nezabudnite, že spracovanie a zaúčtovanie vrátenia platby vašej banke alebo spoločnosti vydávajúcej kreditnú kartu môže chvíľu trvať.